RSS - Přidat do oblíbených škoda quickbar >>  skoda110r.cz |  skoda110r.com |  skoda.daves.cz |  skoda-virt.cz 

Načítám obsah...Vyhledávání
Menu
Naše projekty
Reklama 

vysivky

Shlédnuto 106639x / dnes 64x 

Výšivky a nášivky mají na našich srazech dlouho historii. Snad jedině na začátku v roce 2002 jsme prodávali trička s potiskem ale už za půl roku jsme odhalili kouzlo výšivky a naše "firemní" trička byla na světě.

Musím se přiznat že mně vyšivky vždycky hrozně lákaly, chtěl jsem zkoušet nová loga, nová trika, hrát si s barvami,... A to byl problém, vždy to nakonec skončilo objednávkou před srazem a byl jsem rád, že mně stačili trika dodat v pátek o srazu ... Že to bylo jinou barvou než jsem si představoval, že to bylo jinde? Zaplať pánbůh že to vůbec bylo!

A tak jsem si řekl dost! Na jaře 2009 jsem si pořídil vlastní vyšívací stroj. A protože jsem zastánce hesla "chceš se naučit plavat, tak plav" i když mašina dorazila 14 dní před srazem, já neznalý ničeho se ponořil do víru nášivek a výšivek a za 14 dní na našem srazu už prodával "moje" první vyšitá trika

vysivka_nasivka_Marlboro
 
Vysivka_nasivka_HP
 
Vysivka_nasivka_prazene_mandle
 Rok se s rokem sešel a já stále vyšívám :). Vyšívám doma, vyšívám po srazech, vyšívám kde se dá :) A proč vlastně ? Když už jsem se naučil výšivky programovat, ponořil se do tajů materálů a ovládacích prvků stroje a hlavně stroj koupil, bylo by dobré aby si mašina na sebe vydělala a tak se musím otáčet ... To je jeden důvod. A druhý ? Hrozně mně to baví! Je to nádherná tvůrčí činnost, hrozně rád sleduju jak se naprogramovaný vzor pomalu a jistě mění ve výšivku!

Proč Vám to vlastně píši?

Chci Vám nabídnout možnost vyšití vlastních nášivek nebo výšivek !


Chtěli byste "vyzdobit" závodní kombinézu nebo motorkářskou bundu? Máte s partou kamarádů nějaký klub? Jseš závodník, hasič, filatelista, kickboxer, mažoretka nebo třeba maturant ? Chceš se odlišit od ostatních, mít vlastní trička, košile, mikiny nebo jen nášivky ?

Vysita_zavodni_kombineza_na_zakazku
 
Vysita_zavodni_kombineza_na_zakazku
 


Vysivky_na_zakazku_kickbox
 
Vysivky_na_zakazku_kickbox
 
Vysivky_na_zakazku_kickbox
 


Než zpracuju moje video ...


Není nic jednoduššího. Pošlete mi e-mailem Vaše logo ( obrázek jpg, nebo nejlépe křivky Corel, nebo AI ), napište velikost a kolik byste chtěli kusů a já pošlu cenu. Pak už si stačí v našem webshopu vybrat oblečení a nebo dodat své vlastní.

Vysivky_remus
 
Vysivky_remus
 Neslibuju že budu nejlevnější ze všech, ale slibuju že budu nejrychlejší ( mám své dlouholeté zkušenosti s ostatními ... ) a hlavně možná jako jeden z mála se s Vámi budu bavit i když budete chtít vyšít třeba jen jeden jediný kus. ( brynďák narozenému dítěti, tanga k valentýnu ... jsem pro každou špatnost :) ). Prostě žádná zakázka není moc malá, žádný nápad není hloupýChcete se na něco zeptat? Pište mi na e-mail: info@vysivky-nasivky.cz

A možná kontakt: Roman Schavel, Luby 79, 339 01 Klatovy, tel.: 603 569 053
Vyberte si oblečení a hotovou výšivku (výšivka za 50Kč v ceně) a nebo pošlete svoje logo

Vyberte si z hotových nášivek
Copyright 2001-2014
Výňatky z webu mohou být použity pouze v případě uvedení zdroje - www.skodateam.cz
Provozovatel srazů a www stránek : eRman - Roman Schavel, tel: 603569053, email: pošli email
Redakce a správa obsahu : Tadeáška - Tereza Vosyková, tel: 603284789, email: pošli email
Programování a správa www stránek : Daves - David Spilka, tel: 775328374, email: pošli email

Google search

Nenašli jste na těchto stránkách co jste hledali ? Zkuste Google...

Google
.
Reklama


.